Szkoła Podstawowa

im.ppłk. Maksymiliana Ciężkiego w Baborowie

Strona główna

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK 2020

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK 2020
W dniach od 15 września do 9 października rozpoczynamy akcję charytatywną, której organizatorem jest Fundacja Zaczytani.org. Celem zbiórki jest pozyskanie książek, które zostaną przekazane m.in.: szpitalom, placówkom opiekuńczo-wychowawczym, rodzinom zastępczym, domom pomocy i innym. Podczas Wielkiej Zbiórki Książek zbierane są książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych:
- wydane po 2000 roku
- napisane w języku polskim
- nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie.
Nie przyjmujemy: podręczników, encyklopedii, słowników, kodeksów, wydań z segregatorami, czasopism, Pisma Świętego, innych świętych ksiąg, przewodników, atlasów, map, książek kucharskich, poradników, książek ogrodniczych.
Książki prosimy dostarczać do p. Marty Galus (sala nr 2).
Jakie ksiazki zbieramy