Dnia 30 kwietnia uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani w kolorach białych i czerwonych. Grupa uczniów z nauczycielem historii panią Agnieszką Ratajczyk zaprezentowała przedstawienie na temat Konstytucji 3 Maja. Następnie uczniowie utworzyli flagę Polski. Dzień zakończył się miło biało-czerwonym deserem - czerwona galaretka z białą bitą śmietaną.

001002003004005006007

W piątek 6. kwietnia 2018 roku odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za udział w III Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego MEIN MEMO-SPIEL. Uczniowie kl. IV-VII wykonali piękne pudełka i gry memory w języku niemieckim. I miejsce ex aequo zajęły Zuzanna Patoła – uczennica klasy IV oraz Natalia Nowak – uczennica klasy VI, II miejsce – Maria Nowak i III miejsce – Daria Cieślak – uczennice klasy IV.

001002

Wygraliśmy! 23 marca uczniowie klasy VI i VII uczestniczyli w grze targowej, która obyła się podczas XXII Targów Edukacyjnych w Poznaniu.Nasi uczniowie ukończyli grę targową jako pierwsi i zdobyli główne nagrody – torby i walizki, które zostały im przekazane podczas uroczystego wręczania nagród, dyplomów i gratulacji.

21 MARCA uczniowie witali wiosnę. Gościliśmy w szkole MIŁOŚNIKÓW PSZCZÓŁ, którzy opwiadali o ich życiu i produkcji miodu, były to bardzo ciekawe zajęcia. Następnie dzieci przebierały swoich przedstawicieli do konkursu WIOSENNA PARA. Na śniadanie uczniowie sami przygotowali WIOSENNE KANAPKI. Był to bardzo radosny dzień w naszej szkole.